zobrazit starší představení »
Praha 09:00 PONEC
TANEC PRAHA DĚTEM
* Neveřejná akce
Praha 19:30 PONEC
TANEC PRAHA DĚTEM Vstup volný
* Diskuze
Praha 09:00 PONEC
TANEC PRAHA DĚTEM
* Neveřejná akce
Praha 16:00 PONEC
TANEC PRAHA DĚTEM Vstup volný
Praha 08:55 ZŠ Barrandov
TANEC PRAHA DĚTEM
* Neveřejná akce pro odbornou veřejnost
Malovice 19:30 Švestkový Dvůr
TANEC PRAHA v regionech
Sušice 20:00 SIRKUS
TANEC PRAHA v regionech
Kladruby 21:00 Klášter Kladruby
TANEC PRAHA v regionech
Praha 08:55 ZŠ Barrandov
TANEC PRAHA DĚTEM
* Neveřejná akce pro odbornou veřejnost
Brno 10:00 JAMU
TANEC PRAHA v regionech Vstup volný
* Workshop
Brno 20:00 Mahenovo divadlo
TANEC PRAHA v regionech
* Divadelní svět Brno
Liberec 20:00 Kino Varšava
TANEC PRAHA v regionech
Brno 20:00 HaDivadlo
TANEC PRAHA v regionech
* Divadelní svět Brno
Praha 10:00 PONEC
Premiéra TANEC PRAHA DĚTEM Dětem hlavní program
* Školám
Praha 16:00 PONEC
Premiéra TANEC PRAHA DĚTEM Dětem hlavní program
Praha 16:00 Nám. Jiřího z Podě...
VEN.ku TANCI Dětem doprovodný program Vstup volný
Praha 20:00 Jatka78
hlavní program
* Opening Night
Pardubice 21:00 Divadlo 29
TANEC PRAHA v regionech
Choceň 21:00 Nádvoří zámku
TANEC PRAHA v regionech
Jihlava 16:00 DIOD
TANEC PRAHA v regionech Dětem
Tábor 18:00 Divadlo Oskara Ned...
TANEC PRAHA v regionech
Tábor 21:00 Amfiteátr v Tismen...
TANEC PRAHA v regionech
České Budějovice 21:00 Nám. Přemysla Otak...
TANEC PRAHA v regionech
Pardubice 20:00 Divadlo 29
TANEC PRAHA v regionech
Praha 18:00 Nám. Míru
VEN.ku TANCI doprovodný program Vstup volný
Hradec Králové 19:00 Divadlo DRAK
TANEC PRAHA v regionech
* ENTRÉE K TANCI
Hradec Králové 19:00 Divadlo DRAK

Act% + Hanako

Taneční divadlo Honzy Pokusila
Heamin Jung

TANEC PRAHA v regionech
* ENTRÉE K TANCI
Pardubice 20:00 Divadlo 29
TANEC PRAHA v regionech
České Budějovice 17:00 Jihočeské divadlo
TANEC PRAHA v regionech Dětem
Plzeň 20:00 DEPO2015 malý sál
TANEC PRAHA v regionech
České Budějovice 10:00 Jihočeské divadlo
TANEC PRAHA v regionech
* Pro školy
Pardubice 20:00 Divadlo 29
TANEC PRAHA v regionech
Plzeň 20:00 Nádvoří DEPO2015 P...
TANEC PRAHA v regionech Vstup volný
Praha 18:00 Vítězné nám.
VEN.ku TANCI doprovodný program Vstup volný
Nečtiny 20:30 Kaple sv. Anny
TANEC PRAHA v regionech
Jihlava 19:30 DIOD
TANEC PRAHA v regionech
Ostrava 19:30 Zahrádka před Cool...
TANEC PRAHA v regionech Vstup volný
Plzeň 10:00 DEPO2015
TANEC PRAHA v regionech
* Školám
Plzeň 16:00 DEPO2015
TANEC PRAHA v regionech Dětem
Písek 16:00 Fügnerovo nám. Písek
TANEC PRAHA v regionech Vstup volný
Písek 18:00 Sladovna
TANEC PRAHA v regionech Vstup volný
Ostrava 19:00 Cooltour
TANEC PRAHA v regionech
Plzeň 20:00 Moving Station
TANEC PRAHA v regionech
Olomouc 20:00 Divadlo hudby
TANEC PRAHA v regionech
Plzeň 11:00 Centrum města Plzeň
TANEC PRAHA v regionech Vstup volný
Plzeň 17:00 Náplavka Plzeň
TANEC PRAHA v regionech Vstup volný
Plzeň 18:00 Náplavka Plzeň
TANEC PRAHA v regionech Vstup volný
Praha 18:00 Vítězné náměstí / ...
VEN.ku TANCI doprovodný program Vstup volný
Praha 18:00 U Letenského zámeč...
VEN.ku TANCI doprovodný program Vstup volný
Praha 18:45 U Letenského zámeč...
VEN.ku TANCI doprovodný program
Praha 20:30 Střecha Parking Ce...
VEN.ku TANCI doprovodný program
* Vstupné dobrovolné, nutná rezervace, Wilsonova 6, Praha 1
Praha 10:30 PONEC
doprovodný program
* Workshop a diskuze
Praha 20:00 PONEC
doprovodný program
* Filmová projekce
Praha 16:30 Piazeta ND
VEN.ku TANCI doprovodný program Vstup volný
Praha 20:00 Hudební divadlo Ka...
hlavní program
* Událost sezony
Praha 20:00 Hudební divadlo Ka...
hlavní program
* Událost sezony
Praha 18:05 Náměstí Republiky
Vstup volný Praha
Ostrava 19:00 Cooltour
hlavní program Ostrava
Praha 10:05 HAMU

Who needs a dramaturg?

Guy Cools (BE)

doprovodný program HAMU
* seminář
Ostrava 17:00 Cooltour

Taneční bojovka

Jan Bárta & Zdenka Brungot Svíteková & Barbora Látalová (CZ)

doprovodný program Ostrava
* TANEC PRAHA DĚTEM
Praha 22:00 EXPO 58
Vstup volný
* VEN.ku TANCI
Praha 18:00 Nám. Míru
doprovodný program
* VEN.ku TANCI
Praha 17:00 PONEC
Dětem doprovodný program PONEC
* film - dokument
Pardubice 15:00 Divadlo 29
doprovodný program
* rezervace na zdenek.zavodny@divadlo29.cz
Písek 16:00 Fügnerovo nám. Písek
Vstup volný Písek
* VEN.ku TANCI
Kladruby 20:00 Klášter Kladruby

Moving Orchestra

CreWcollective

Kladruby
* VEN.ku TANCI
Plzeň 10:00 Moving Station
doprovodný program
* petra.stepanova@johancentrum.cz
Plzeň 13:30 Náplavka Plzeň

Pohybový workshop improvizace

Kateřina Dietzová (CZ)

doprovodný program
Plzeň 16:30 Moving Station
doprovodný program Moving Station
* kontakt: petra.stepanova@johancentrum.cz
Plzeň 18:00 Náplavka Plzeň

Moving Orchestra

CreWcollective

Plzeň
* VEN.ku TANCI
Praha 20:00 PONEC

undo, redo and repeat

Christina Ciupke & Anna Till (DE)

Praha 11:00 PONEC

undo, redo and repeat

Christina Ciupke & Anna Till (DE)

* TANEC PRAHA STUDENTŮM
Praha 18:00 Nám. Míru
doprovodný program
* VEN.ku TANCI
Choceň 16:00 taneční sál ZUŠ Ch...
* rezervace nutná na dawa.h@seznam.cz
Plzeň 20:00 Moving Station
doprovodný program Moving Station
Choceň 21:00 Nádvoří zámku
hlavní program SKOROFESTIVAL 2017
Choceň 10:00 taneční sál ZUŠ Ch...
* rezervace nutná na dawa.h@seznam.cz
Malovice 16:00 Švestkový Dvůr
doprovodný program Švestkový dvůr
Ústí nad Labem 19:00 Galerie Hraničář

Moving Orchestra

CreWcollective

Vstup volný Ústí nad Labem
* v rámci akce Muzejní a galerijní noc 2017
Praha 10:00 Studio ALTA
doprovodný program Studio ALTA
Praha 10:00 Galerie Českých ce...
doprovodný program
Praha 19:00 Negrelliho Viadukt

Moving Orchestra

CreWcollective

Vstup volný Praha
* VEN.ku TANCI
Praha 18:00 Náměstí Václava Ha...
Vstup volný Praha
* VEN.ku TANCI
Brno 21:00 Univerzitní kino S...
doprovodný program Univerzitní kino Scala - kavárna
Hradec Králové 17:30 Bio Central
doprovodný program
Praha 18:00 Nám. Míru
doprovodný program
* VEN.ku TANCI
Hradec Králové 20:00 Bio Central
doprovodný program Bio Central
Pardubice 20:00 Divadlo 29
hlavní program Divadlo 29
* Dance NEWs
Plzeň 17:00 Náměstí Republiky
Vstup volný Plzeň
* VEN.ku TANCI
Praha 18:00 PONEC
hlavní program Praha
* TANEC PRAHA DĚTEM
Praha 18:05 Náměstí Václava Ha...
Vstup volný
* VEN.ku TANCI
České Budějovice 10:00 Jihočeské divadlo
* rezervace na recepce@kredance.cz
Nečtiny 16:00 Kaple sv. Anny
doprovodný program Vstup volný
* VEN.ku TANCI
České Budějovice 17:00 Jihočeské divadlo
Brno 18:00 Moravské náměstí
Vstup volný Brno
* VEN.ku TANCI
Nečtiny 19:00 Kaple sv. Anny
Site-specific Vstup volný Nečtiny
* VEN.ku TANCI
Karlovy Vary 15:00 Mlýnská kolonáda
Vstup volný Karlovy Vary
* VEN.ku TANCI / Vzbuďme Vary
Brno 19:30 HaDivadlo

Vypravěč

Spitfire Company (CZ)

Praha 16:00 Český rozhlas

Taneční bojovka

Jan Bárta & Zdenka Brungot Svíteková & Barbora Látalová (CZ)

Dětem doprovodný program Praha
Praha 18:00 Náměstí Václava Ha...
Vstup volný Praha
* VEN.ku TANCI
Tábor 16:30 náměstí T. G. Masa...
Vstup volný
* VEN.ku TANCI
Tábor 17:15 centrum města

Moving Orchestra

CreWcollective

Tábor
České Budějovice 17:00 Nám. Přemysla Otak...
Vstup volný České Budějovice
* VEN.ku TANCI
Plzeň 17:00 Náplavka Plzeň
Site-specific Plzeň
* VEN.ku TANCI
Plzeň 17:00 Náplavka Plzeň
doprovodný program
* VEN.ku TANCI
Plzeň 20:30 U Zvonu
Plzeň
* Site specific / Divadelní léto pod plzeňským nebem
Praha 18:00 Vítězné náměstí/Še...
doprovodný program
* VEN.ku TANCI
Ostrava 20:00 Cooltour
Vstup volný
* VEN.ku TANCI
Praha 18:00 Náměstí Václava Ha...
Vstup volný Praha
Praha 17:00 GHMP Colloredo - M...

Siena - site specific

La Veronal (ES)

Praha 17:00 PONEC

Taneční bojovka

Jan Bárta & Zdenka Brungot Svíteková & Barbora Látalová (CZ)

doprovodný program Praha
* TANEC PRAHA DĚTEM
Praha 19:00 GHMP Colloredo - M...

Siena - site specific

La Veronal (ES)

Liberec 19:00 parčík Frýdlantská
Site-specific Vstup volný Liberec
* VEN.ku TANCI
Liberec 20:00 Kino Varšava
doprovodný program Kino Varšava
Praha 17:00 GHMP Colloredo - M...

Siena - site specific

La Veronal (ES)

Hradec Králové 18:00 Malé náměstí
Site-specific Vstup volný Hradec Králové
* VEN.ku TANCI
Praha 19:00 GHMP Colloredo - M...

Siena - site specific

La Veronal (ES)