Toto je testovací zpráva

Anotace:

Recitál pro jediný nástroj: lidské tělo. Účastníme se jeho zrození. Nikoli smyslně, nýbrž zrození těla jako archetypu nezbytného pro všechny druhy lidské komunikace. Každá nuance držení těla má svůj význam, pohyb je zde stále přítomný, a to i v momentě zdánlivé nehybnosti.

Grafická přesnost celku, práce se siluetou, ale i humor rezonují ve zhmotněné přítomnosti uprostřed bílé plochy. Je to výtvarný zážitek, jehož obrazy se hluboko zaryjí do paměti. Tělo jako dialog.

Představení obsahuje nahotu.

Po představení následuje debata.    Debata je bohužel pro nemoc zrušena. 

V rámci platformy Aerowaves se dílo prosadilo mezi Twenty16.

Projekt je podporován: Ville de Montreux, Fondation Ernst Göhner, Pro Helvetia - Fondation suisse pour la culture, Corodis , Loterie Romande, and Ville de Lausanne.  A project developed in the frame of "Danse et Dramaturgie 13-14", initiated by Théâtre Sévelin 36 in Lausanne in partnership with Dampfzentrale in Berne,  Tanzhaus in Zurich, Théâtre de l'Usine in Geneva and supported by Pro Helvetia - Fondation suisse pour la culture,  Société Suisse des Auteurs (SSA) and the Pour-cent culturel Migros. Yasmine Hugonnet is associated artist to Théâtre Sévelin 36 (2015 -2017) and is part of program YAA! - Young Associated Artist, developed by Pro Helvetia.

 

Po představení možnost odvozu autobusem na EXPO 58, kde můžete shlédnout inscenaci THE INHABITANS. Odvoz autobusem je zdarma, můžete si jej koupit spolu se vstupenkou. Odjezd autobusu je v 21:30. 

partneři představení